Można niszczyć mnie, ale dlaczego niszczy się społeczną inicjatywę skierowaną do dzieci ?

Prezydentowi Handzlowi nie spodobało się koronowanie? Miała być radość wasza i nasza, jest czara goryczy
Informacje
24 stycznia 2020
autor: Natalia Sekuła

Po raz pierwszy od 20 lat prezydent miasta nie objął swym patronatem charytatywnego balu integrującego we wspólnej zabawie dzieci niepełnosprawne i zdrowe – taką informację przekazał mediom Artur Czernecki – pomysłodawca imprezy, prezes stowarzyszenia ,,Beskidzkie Więzi”, a zarazem wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza. Co więcej, organizatorzy otrzymali rachunek na kilkaset złotych za wynajem hali MOSiR, w której ma odbyć się bal. Od trzech dni temat jubileuszowej integracyjnej zabawy pod hasłem ,,Radość Nasza Radość Wasza” wywołuje burzliwe dyskusje.
WSB2020 Czytaj dalej

Sprawozdanie Gazety Krakowskiej z balu Radość Wasza – Radość Nasza 2019 r.

Tomasz Gwóźdź i Paulina Szkaradek królem i królową dziecięcego balu [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • Gazeta Krakowska

Stanisław Śmierciak

Dziewięcioletnia Paulina Szkaradek i ośmioletni Tomasz Gwóźdź zdobyli tytuły Królowej Balu i Króla Balu podczas największej w Nowym Sączu zabawy integracyjnej dzieci w czasie zimowych ferii szkolnych, czyli tradycyjnego balu „Radość Wasza, radość nasza, któremu medialnie patronuje „Gazeta Krakowska”.

Sprawozdanie Gazety Krakowskiej z balu Radość Wasza – Radość Nasza

Maja Butwina Miss „Gazety Krakowskiej” [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

Stanisław Śmierciak

Maja Butwina, siedmiolatka ucząca się w klasie I c Szkoły Podstawowej nr 8 została Miss „Gazety Krakowskiej” podczas wielkiego balu integracyjnego dla dzieci „Radość Wasza, radość nasza”. W Nowym Sączu ten największy w czasie ferii zimowych bal dla najmłodszych od 19 lat odbywa się pod patronatem medialnym redakcji „Gazety Krakowskiej” , a jego inicjatorem oraz głównym organizatorem jest Artur Czernecki, prezes Stowarzyszenia Beskidzkie Więzi. W czwartek, na tegorocznej edycji naszego balu, w Hali Sportowo Widowiskowej MOSiR bawiło się niemal tysiąc dziewcząt i chłopców. Były nie tylko tańce, do których przygrywał Zespół Estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Także wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami ufundowanymi przez patronów honorowych i sponsorów.
zobacz galerię (70 zdjęć)

 

Podziękowania z sercem

 

Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi złożyło podziękowania Prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ryszardowi Nowakowi, za pomoc przy organizacji zabawy karnawałowej „Radość Wasza ? Radość Nasza”. Miasto każdego roku włącza się w dobrą zabawę najmłodszych nowosądeczan.
Czytaj dalej