Podziękowania z sercem

 

Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi złożyło podziękowania Prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ryszardowi Nowakowi, za pomoc przy organizacji zabawy karnawałowej „Radość Wasza ? Radość Nasza”. Miasto każdego roku włącza się w dobrą zabawę najmłodszych nowosądeczan.

Wielkie serce z piernika otrzymał prezydent Ryszard Nowak w ramach podziękowań. Wręczył je prezes Stowarzyszenia Artur Czernecki.
 

 
 

Podziękowania otrzymała także Dorota Goławska, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Nowego Sącza.
 


 

Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej przygotowali na czas zabawy stoisko edukacyjno-konkursowe, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród dzieci. Przy okazji edukacji ekologicznej, na przykład dotyczące segregacji odpadów, można było wygrać atrakcyjne nagrody.
 

 
 

W tym roku bal odbył się już po raz osiemnasty i tradycyjnie przyciągnął setki najmłodszych nowosądeczan. Ideą zabawy jest integracja dzieci niepełnosprawnych z ich zdrowymi rówieśnikami. Prezydent Nowego Sącza każdego roku wybiera królową i króla balu i wręcza im atrakcyjne prezenty. Podczas ostatniego balu tytuły i nagrody trafiły do Natalii Wielgus i Tomasza Gwóździa.
 

 
 

Bal odbył się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej. Jego organizatorzy zapowiadają, że w przyszłym roku także zaproszą  dzieci do zabawy.
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM /MZ/ Dodano: 2018-02-20 08:20:16