Być blisko ludzi czyli interpelacje radnego Artura Czerneckiego złożone podczas 65 sesji Rady Miasta Nowego Sącza w dniu 22 kwietnia.2014r.

Szanowni Państwo

Poniżej opublikowałem odpowiedzi na interpelacje które złożyłem w Państwa imieniu do Prezydenta Miasta Nowego Sącza podczas 65 sesji Rady Miasta w dniu 22 kwietnia 2014r.

Wasz Radny Miasta Nowego Sącza

Artur Czernecki

A teraz po raz kolejny odpowiedz kabaretowa  na złożone zapytanie ,tylko nie wiem czy mam się śmiać, czy może płakać  tym razem.Nie wiem jakie odpowiadający ma wykształcenie, ale sądząc po uzyskanej odpowiedz musi to być nie wystarczające do sprawowanej funkcji.

Ostatnia odpowiedz dotyczy ostatniej sesji Rady Miasta i zatwierdzeniu nowych symboli miasta na wniosek Prezydenta Ryszarda Nowaka przez Radę Miasta Nowego Sącza.Proszę zwrócić uwagę na złożoną treść zapytania i całkowicie udzieloną odpowiedz nie na temat przez Prezydenta Ryszarda Nowaka, do którego skierowałem po raz kolejny zapytanie z prośbą o merytoryczną odpowiedz.

?Z kim Prezydent, oprócz Rady Miasta, konsultował zmiany symboli Miasta Nowego Sącza, opracowanych przez grupę heraldyków z Krakowa i grupę z Urzędu Miasta.Czy, oprócz radnych, ktoś z lokalnych historyków brał udział w konsultacji??

czytaj również tutaj :

http://arturczernecki.pl/2014/05/czy-pracowali-przy-zmianie-symboli-miasta-za-friko/

http://arturczernecki.pl/2014/04/nowe-symbole-miasta-nowego-sacza/

http://arturczernecki.pl/2014/04/nowe-symbole-miasta-nowego-sacza-c-d/

http://arturczernecki.pl/2014/04/nowe-symbole-miasta-nowego-sacza-c-d-2/

Jeden komentarz do “Być blisko ludzi czyli interpelacje radnego Artura Czerneckiego złożone podczas 65 sesji Rady Miasta Nowego Sącza w dniu 22 kwietnia.2014r.

  1. Pingback: Kto komu ma być wsparciem ? | Strona domowa Artura Czerneckiego

Możliwość komentowania została wyłączona.