Podziękowanie oraz życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2013-2014

Nowy Sącz 27.06.2014r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,Nauczyciele,Pracownicy oświaty,Rodzice i Uczniowie sądeckich szkól i placówek oświatowych

Czas zbliżających się wakacji, to okres zbierania plonów ? czas żniw. Na owe plony w pracy pedagogicznej przychodzi często czekać bardzo długo, a zwykle owoce Waszych corocznych trudów zbierają już sami uczniowie na dalszych szczeblach nauki, w swym dorosłym życiu.

Doceniając Wasz wysiłek, Waszą troskę i poświęcenie, pragnę złożyć Wam szczere i pełne uznania słowa podziękowania za cały rok wytrwałej i żmudnej pracy pedagogicznej.

Dziękuję Wam za serce, którym dzielicie się z młodymi ludźmi, za poświęcony niejednokrotnie prywatny czas i samozaparcie, które jest niezbędne w wychowywaniu dzieci i młodzieży.

To w szkole wszystko się zaczyna, to pod Waszymi skrzydłami rodzą się pierwsze dojrzałe myśli, pomysły i plany, do których młody człowiek chce potem dążyć. Dziękuję, że jesteście drogowskazami wskazującymi właściwy kierunek ludziom, którzy w przyszłości będą tworzyć aktywną społeczność Naszego Miasta.

Pragnę jednocześnie życzyć całemu Gronu Pedagogicznemu, jak również dzieciom i młodzieży, bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji, które napełnią Was wszystkich optymizmem i nowym zapałem do pracy.

Z wyrazami szacunku

Radny Miasta Nowego Sącza

Artur Czernecki