Moje wspomnienia śp.Kaziemierza Pazgana

Artur Czernecki wspomina śp. Kazimierza Pazgana: nigdy nie odmówił pomocy

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Artur Czernecki wspomina śp. Kazimierza Pazgana, z którym przez kilkanaście lat organizował różne akcje charytatywne.

Sprawozdanie Gazety Krakowskiej z balu Radość Wasza – Radość Nasza 2019 r.

Tomasz Gwóźdź i Paulina Szkaradek królem i królową dziecięcego balu [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • Gazeta Krakowska

Stanisław Śmierciak

Dziewięcioletnia Paulina Szkaradek i ośmioletni Tomasz Gwóźdź zdobyli tytuły Królowej Balu i Króla Balu podczas największej w Nowym Sączu zabawy integracyjnej dzieci w czasie zimowych ferii szkolnych, czyli tradycyjnego balu „Radość Wasza, radość nasza, któremu medialnie patronuje „Gazeta Krakowska”.

Sprawozdanie Gazety Krakowskiej z balu Radość Wasza – Radość Nasza

Maja Butwina Miss „Gazety Krakowskiej” [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

Stanisław Śmierciak

Maja Butwina, siedmiolatka ucząca się w klasie I c Szkoły Podstawowej nr 8 została Miss „Gazety Krakowskiej” podczas wielkiego balu integracyjnego dla dzieci „Radość Wasza, radość nasza”. W Nowym Sączu ten największy w czasie ferii zimowych bal dla najmłodszych od 19 lat odbywa się pod patronatem medialnym redakcji „Gazety Krakowskiej” , a jego inicjatorem oraz głównym organizatorem jest Artur Czernecki, prezes Stowarzyszenia Beskidzkie Więzi. W czwartek, na tegorocznej edycji naszego balu, w Hali Sportowo Widowiskowej MOSiR bawiło się niemal tysiąc dziewcząt i chłopców. Były nie tylko tańce, do których przygrywał Zespół Estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Także wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami ufundowanymi przez patronów honorowych i sponsorów.
zobacz galerię (70 zdjęć)