Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z miasta i okolic Nowego Sącza na XVII Integracyjny Wielki Bal Karnawałowy dla dzieci „Radość Wasza – Radość Nasza”

Radość nasza – radość wasza. Bal w hali przy Nadbrzeżnej

Radość nasza-radość wasza. Na bal karnawałowy pod takim hasłem zaprasza Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi. XVII Integracyjny Bal Karnawałowy odbędzie się 9 lutego bieżącego roku w hali sportowej przy ul. Nadbrzeżnej. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Czy jest ktoś, kto nie lubi balów? Zapewne, ale to zdecydowana mniejszość. Dla dzieci to po prostu okazja do nieskrępowanej zabawy. Organizatorzy Integracyjnego Balu Karnawałowego zadbali o szereg atrakcji. W programie znalazł się wybór króla i królowej balu, wybór Miss Baby sponsorów i mediów oraz liczne liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Jest jeszcze jedna atrakcja, wobec której żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. To 1000 lodów od braci Koralów!

Uczestnicy będą się bawić przy muzyce Zespołu Straży Granicznej w Nowym Sączu. Bezpłatne zaproszenia można odebrać przed wejściem na halę sportowo-widowiskową przy ul. Nadbrzeżnej w dniu imprezy. Wejście na bal tylko w zastępczym obuwiu sportowym. Początek imprezy – godz. 10:00.

Honorowy patronat nad imprezą obok prezydenta Nowego Sącza sprawują ordynariusz Diecezji Tarnowskiej ks. bp. Andrzej Jeż, wojewoda małopolski Józef Pilch, marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa, starosta nowosądecki Marek Pławiak, prezes Zarządu PFRON Robert Kwiatkowski i komendant KOSG w Nowym Sączu ppłk Stanisław Laciuga.

źródło : www.nowysacz.pl

Plakat bal 2017

Serdecznie zapraszamy !!!

EX.plakat grillowanie 2016

XIV INTEGRACYJNY KARNAWAŁOWY BAL DLA DZIECI DO LAT 12 ?RADOŚĆ WASZA ? RADOŚĆ NASZA? 13.02.2014

Organizatorami balu byli Radni Miasta Nowego Sącza Artur Czernecki i Barbara Jurowicz oraz Stowarzyszenie ? Beskidzkie Więzi?

Współorganizatorzy: Urząd Miasta Nowego Sącza, Komenda Miejska Policji, Karpacki Ośrodek Straży Granicznej, PWSZ, MOSiR.

Sponsorzy : Firmy FAKRO, HUZAR, WOJEWODZIC, RYTERSKI RAJ, KONSPOL Firma Gastronomiczna RAJ z Gołkowic, Zakład Mięsny  SZUBRYT, PIWNICZANKA, LESKO, MAŁY ROBINSON, Piekarnia ? Ciastkarnia DANEK, Hotel Beskid, Firma Wiśniowski,

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom,którzy przyczynili się do wsparcia finansowego lub rzeczowego w organizacji balu dla dzieci.To dzięki waszej hojności na wszystkich dziecięcych buziach zagościł uśmiech

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Nowego Sącza ? Ryszard Nowak

Patronat medialny:Regionalna Telewizja Kablowa RTK, Telewizja Kablowa www.ntvsadecka, Gazeta Krakowska, Radio Rdn Nowy Sącz, Dobry Tygodnik Sądecki DTS, Telewizja internetowa tv-ns, Portal internetowy www.sadeczanin.info

  1. Wolontariusze: Pod opieką Pani mgr. Bogusławy Gaweł  studenci z  PWSZ w Nowym Sączu Opieka medyczna studenci wydz. Ratownictwa Medycznego – PWSZ w Nowym Sączu

Funkcjonariusze KMP Policji w Nowym Sączu podczas balu przeprowadzali konkursy z zakresu BRD

Karpacki Ośrodek Straży Granicznej –

Konkursy  z wiedzy o działaniach Straży Granicznej oraz zawody w strzelaniu.

Oprawa muzyczna balu ? zespół wokalno – instrumentalny ”  REWERSS”

Uwaga :

Bal karnawałowy Radość Wasza- Radość Nasza, był archiwizowany przez zakład Fotografia Ślubna Videofilmowanie  Full HD „Kryształ” Danuta i Bogdan Biernacki +48 605505700 oraz +48784603475.

Zapraszamy do zakupu filmu upamiętniającego Naszą wspólną zabawę,który będzie doskonałym prezentem urodzinowym lub imieninowym dla Waszych pociech .

KRÓLOWA  BALU – Zuzia Urbańska   ? 8 lat

KRÓL  BALU ? Bartosz Klatka –  8 lat

Najmłodszy uczestnik balu Stasiu ukończył 2 tygodnie, również otrzymał nagrodę ufundowaną przez organizatorów którą dla niego odebrała siostrzyczka Madzia.

MISS BABY SPONSORÓW:

MISS BABY Firmy Gastronomicznej RAJ ? Martyna Kachniarz ? 9lat, Szymon Koziak ? 7 lat

MISS BABY Zakładu Mięsnego  SZUBRYT  –  Weronika Rolka ? 5 lat, Kasia Kowalska ? 5lat

MISS BABY MAŁEGO  ROBINSONA ? Wiktoria Marcisz ? 9lat, Michał Horodyski ? 7lat

MISS BABY Hotelu Beskid ? Adaś Lorek 1,5 roku

MISS BABY FIRMY” DANEK „? Asia Szczepaniak ? 8lat

MISS BABY FIRMY „WIŚNIOWSKI” ? Angelika Gajewska ? 5lat, Oskar Białoń ? 6lat

MISS BABY FIRMY ” KONSPOL” ? Dominika Sowa ? 7lat, Marcin Popiela ? 4lata

MISS BABY FIRMY” HUZAR „? Agnieszka Fedko ? 3lata, Filip Łukasik ? 2 lata

MISS BABY FIRMY ” WOJEWODZIC „?Amelia Budzik ? 9 lat

MISS BABY FIRMY ” FAKRO „? Liliana Skrzypiec ? 2,5 roku, Wiktoria Kantor ? 4 lata

MISS  BABY  MEDIÓW:

MISS BABY RTK ? Karolina Pawlus  ? 10 lat

MISS BABY ntvsadecka ? Zuzanna Urbańska  ? 8 lat

MISS BABY Gazeta  Krakowska ? Hania Krzak 9 m-cy

MISS BABY Portalu internetowego sadeczanin.info ? Filip Podolak ? lat 9

Podczas balu Józef Fiut, prezes Klubu Ligii Obrony Kraju ?Snajper?, działającego  przy NEWAGU SA wręczył oznakę  „Zasłużony dla LOK” radnej Barbarze Jurowicz.Serdecznie gratuluję oznaczenia


Serdecznie zapraszamy na XIV bal karnawałowy dla dzieci do lat 12″ Radość Wasza – Radość Nasza”

Tak było w 2013r

Studenci II roku studiów stacjonarnych WFOBiGK Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu wraz opiekunką Panią mgr Bogusławą Gaweł,podczas XIII balu dla dzieci do lat 12 ” Radość Wasza – Radość Nasza ” w 2013 roku.

Krótki wywiad dla Gazety Krakowskiej

Budowa sądeckich Trzech Koron pod lupą CBA. To wierzchołek góry lodowej?

Gazeta Krakowska Wojciech Chmura

Rozmowa z radnym niezależnym Rady Miasta Nowego Sącza Arturem Czerneckim

1/2 ?
? Budowa sądeckich Trzech Koron pod lupą CBA. To wierzchołek góry lodowej?

(? Wojciech Chmura)

Opis: Artur Czernecki

Budowa sądeckich Trzech Koron. Transakcja pod lupą CBA i prokuratury

Czy Pan nie przesadza w tropieniu roli prezydenta miasta, gdy chodzi o jego udział w powstaniu galerii Trzy Korony?
Nie. I tak staram się być bardzo ostrożny w opiniach. Jestem przekonany, że o wielu nieciekawych dla prezydenta sprawach przy tej galerii jeszcze usłyszymy.

No, ale takie smsy rozsyłane do dziennikarzy, że prezydent ma postawione zarzuty z wykrzyknikiem „masakra”, to chyba przesada.
A nie jest to masakra? Krajowe media o tym się rozpisują. Chyba to Sączowi dobrej opinii nie przysparza. Są podejrzenia CBA, że prezydent złamał prawo. To mało? Inna sprawa, że ratusz ujawnił treść mojego prywatnego sms-a w oświadczeniu.

Wie Pan, kto go przekazał do ratusza?
Wiem. Ujawnię to w stosownym czasie.

Prezydent sam zwrócił się do służb specjalnych, by prześwietliły jego udział w sprzedaży działki pod Trzy Korony.
Uważam, że zainteresowanie CBA działaniami prezydenta nie wynika tylko z jego blefu.

Ktoś inny mu się przysłużył?
Nie będę na razie tego komentował. Powiem tylko, że wy dziennikarze w sprawie galerii Trzy Korony jesteście ogłupiani przez ratusz.

To brzmi jak demagogia.
Przypomnę, że gdy wydzierżawiano spółce CD Locum grunt po spółdzielni Twórczość, a potem sprzedawano sąsiednią działkę, by na nich stawiać galerię, byłem przewodniczącym Rady Miasta.

I jak Pan wtedy głosował?
Za, bo na spotkaniach inwestor i prezydent roztaczali przed nami wizje, że część miasta z budami, z tzw. tandetą zniknie i wraz z galerią zostanie przebudowana cała infrastruktura drogowa na koszt budowniczych Trzech Koron. Cieszyliśmy się, że wpłynie kasa do budżetu i zmieni się krajobraz miasta. Ale sygnalizowałem już wtedy, że pewne sprawy wydają się dziwne.

Na przykład?
Utrzymanie stawki dzierżawy za grunt po Twórczości. Ta działka jest za 25 mln zł tylko wieczyście wydzierżawiona. Teren większy obok prezydent sprzedał za 30 mln zł, ale od tej sumy trzeba odjąć dużo ponad 3,5 mln zł, jakie miasto ostatecznie wydało na budowę ronda. Doliczyć trzeba koszt przeniesienia tandety na ul. Głowackiego, podłączenie mediów.

Ratusz dowodzi, że zrobił dobry interes w czasach złej koniunktury.
Wątpię. Nikt prezydenta nie poganiał, chyba, że kalendarz wyborczy.

Ale kawał miasta się zmienił.
Zgoda, tylko za jaką cenę.

Żródło :http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1075142,budowa-sadeckich-trzech-koron-pod-lupa-cba-to-wierzcholek-gory-lodowej,id,t.html