Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z miasta i okolic Nowego Sącza na XVII Integracyjny Wielki Bal Karnawałowy dla dzieci „Radość Wasza – Radość Nasza”

Radość nasza – radość wasza. Bal w hali przy Nadbrzeżnej

Radość nasza-radość wasza. Na bal karnawałowy pod takim hasłem zaprasza Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi. XVII Integracyjny Bal Karnawałowy odbędzie się 9 lutego bieżącego roku w hali sportowej przy ul. Nadbrzeżnej. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Czy jest ktoś, kto nie lubi balów? Zapewne, ale to zdecydowana mniejszość. Dla dzieci to po prostu okazja do nieskrępowanej zabawy. Organizatorzy Integracyjnego Balu Karnawałowego zadbali o szereg atrakcji. W programie znalazł się wybór króla i królowej balu, wybór Miss Baby sponsorów i mediów oraz liczne liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Jest jeszcze jedna atrakcja, wobec której żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. To 1000 lodów od braci Koralów!

Uczestnicy będą się bawić przy muzyce Zespołu Straży Granicznej w Nowym Sączu. Bezpłatne zaproszenia można odebrać przed wejściem na halę sportowo-widowiskową przy ul. Nadbrzeżnej w dniu imprezy. Wejście na bal tylko w zastępczym obuwiu sportowym. Początek imprezy – godz. 10:00.

Honorowy patronat nad imprezą obok prezydenta Nowego Sącza sprawują ordynariusz Diecezji Tarnowskiej ks. bp. Andrzej Jeż, wojewoda małopolski Józef Pilch, marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa, starosta nowosądecki Marek Pławiak, prezes Zarządu PFRON Robert Kwiatkowski i komendant KOSG w Nowym Sączu ppłk Stanisław Laciuga.

źródło : www.nowysacz.pl

Plakat bal 2017

Integracyjno -Sportowy Dzień Dziecka na osiedlu Falkowa w Nowy Sączu

Organizatorzy  integracyjnego Dnia Dziecka na osiedlu Falkowa w Nowym Sączu, pragną podziękować za okazaną  jakąkolwiek pomoc, która była bardzo znacząca dla organizacji tak dużego przedsięwzięcia dla dzieci z okazji ich święta .

Do realizacji tych celów niezbędna jest dobra zabawa. Dzięki Państwa ofiarności potrzeby naszych milusińskich udało się zaspokoić, za co jeszcze raz w imieniu organizatorów serdecznie dziękuję.

Z poważaniem:

Przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa

Radny Miasta Nowego Sącza

Artur Czernecki

http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/sadecczyzna-swietuje-dzien-dziecka-gdzie-na-festyn,59965#.U4yvPXZ-aSq

http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/dzien-dziecka-na-falkowej-regionalnie-kulinarnie-sportowo,2293082,t,id.html#d1959bf70cf8efde,1,3,5

http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/dzien-dziecka-na-falkowej-mundurowe-atrakcje,2292390,t,id.html

Serdecznie zapraszamy na XIV bal karnawałowy dla dzieci do lat 12″ Radość Wasza – Radość Nasza”

Tak było w 2013r

Studenci II roku studiów stacjonarnych WFOBiGK Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu wraz opiekunką Panią mgr Bogusławą Gaweł,podczas XIII balu dla dzieci do lat 12 ” Radość Wasza – Radość Nasza ” w 2013 roku.

Przyjdź w sobotę grillować i zostań mistrzem Nowego Sącza!

Nagrody pieniężne, kosze przypraw, bony na kolacje we dwoje, nawet lot samolotem? Ale przede wszystkim ? pamiątkowe puchary dla zwycięzców i miano grillowego mistrza. Wszystko to czeka uczestników XII Mistrzostw Nowego Sącza w Grillowaniu i IX Turnieju Gmin Beskidu Sądeckiego, które odbędą się w najbliższą sobotę, 13 lipca w Miasteczku Rowerowym.

O mistrzostwach pisaliśmy już tutaj: Weź udział w Mistrzostwach Nowego Sącza w grillowaniu
Wbrew pozorom grillowanie wcale nie jest takie łatwe ? mówi Artur Czernecki, radny Nowego Sącza, pomysłodawca i jeden z organizatorów imprezy. Tajemnica dobrze przyrządzonej potrawy to nie tylko odpowiednio przygotowana zaprawa do mięs, w tym, ile damy rozmarynu, bazylii czy gałki muszkatołowej. ? Grillowanie to nie jest tylko położenie mięsa na ruszcie, ale również położenie rusztu nad ogniem ? wyjaśnia Czernecki. ? Jeśli położymy ruszt zbyt wysoko, mięso nie będzie wystarczająco chrupkie i smaczne. Jak przyznaje, gotowanie jest jego pasją, a potrawy doprawia bardziej ?na oko? niż według gotowych przepisów. Nie zdradził nam jednak ani jednego swojego przepisu. ? Każdy ma swoje tajemnice w kuchni, nie będę przecież zdradzał własnych.
Własne kulinarne sekrety i dobry, sprawdzony grill ? jedynie w to trzeba się zaopatrzyć, by wziąć udział w nadchodzących, XII Mistrzostwach Nowego Sącza w Grillowaniu i IX Turnieju Gmin Beskid Sądeckiego. Wszystko inne ? mięso i przyprawy ? zapewniają organizatorzy. Walka będzie gorąca nie tylko od żaru z grillów. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sponsorów. Przede wszystkim ? pamiątkowe puchary dla finałowej trójki oraz nagrody pieniężne w wysokości 1000, 500 i 300 złotych, do tego nagrody rzeczowe ? między innymi kosze przypraw Marina, produkty z miodu od firmy Huzar, spływy Popradem ufundowane przez firmę Centrum, zniżki na szkolenia organizowane przez firmę ETB Group, wejściówki do spa, kolacja we dwoje i rabaty do restauracji w hotelu Beskid. W Turnieju Gmin pierwsze miejsce nagradzane jest nagrodą w wysokości 1000 złotych, drugie i trzecie miejsce ? nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy zapewniają, że z zawodach nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. ? Najefektywniejsze grillowanie połączone z akcentem regionalnym, czyli z użyciem naszych regionalnych produktów, zostanie dodatkowo nagrodzone lotem widokowym nad Sądecczyzną, który sponsoruje Aeroklub Podhalański ? mówi Artur Czernecki. ? W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników Mistrzostw chciałbym serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, bez nich nie udałoby się nam wszystkiego tak przygotować. Jestem dumny z tego, że nasze rodzime firmy tak potrafią się dzielić ? dodaje. Nagrody przygotowano również dla dzieci biorących udział w towarzyszących Mistrzostwom zawodach sportowych.
Do udziału w Mistrzostwach Nowego Sącza w Grillowaniu, a także w Turnieju Gmin Beskidu Sądeckiego można się zgłaszać do 12 lipca, dzwoniąc pod numery telefonów 516 016 282 i 509 907 001.
KID
fot. MIGA

źródło :sadeczanin.info

Zaproszenie na XII Mistrzostwa Nowego Sącza w Grillowaniu oraz IX Turniej Gmin Beskidu Sądeckiego

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny, bo już 12 mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Mistrzostwach Nowego Sącza w grillowaniu oraz IX Turnieju Gmin Beskidu Sądeckiego. Tak jak w latach ubiegłych można wziąć udział w zawodach jak również w przygotowanych licznych konkursach dla całych rodzin. Czeka na Was mnóstwo nagród, które chciałbym Wam wręczyć. Dlatego zapraszam serdecznie wszystkich w dniu 13 lipca 2013 r. na Miasteczko Rowerowe w Nowym Sączu

Do zobaczenia !!!

Artur Czernecki

Ze szczegółami dotyczącymi imprezy można zapoznać się poniżej

http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/przyjdz-w-sobote-na-grilla-i-zostan-mistrzem-nowego-sacza,48904#.Ud0pEKziEmM

http://www.ntvsadecka.pl/9,915-w_obiektywie..html

http://tv-ns.pl/w-obiektywie/material/6959/b/1.html

http://www.rdnns.pl/~radiom/rdnns/index.php/nowy-sacz-6/4738-grillowanie-w-nowym-saczu

http://www.rdnns.pl/~radiom/rdnns/index.php/nowy-sacz-12/4742-artur-czernecki-i-barbara-jurowicz

http://sadeczanin.cba.pl/index.php/ai1ec_event/ix-turniej-gmin-beskidu-sadeckiego-i-xii-mistrzostwa-nowego-sacza-w-grillowaniu/?instance_id=476

http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/9443

http://www.e-polska.info/Nowy-Sacz/Wielkie-grillowanie,49275.html

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=331825983617916&set=a.329660243834490.1073741828.307414672725714&type=1&theater

http://www.piwniczna.pl/pl/3473/116763/IX_TURNIEJ_GMIN_BESKIDU_SADECKIEGO.html

http://ww.tydziennowosadecki.pl/index.php/aktualnosci/4415-nadciaga-wielkie-grillowanie