Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z miasta i okolic Nowego Sącza na XVII Integracyjny Wielki Bal Karnawałowy dla dzieci „Radość Wasza – Radość Nasza”

Radość nasza – radość wasza. Bal w hali przy Nadbrzeżnej

Radość nasza-radość wasza. Na bal karnawałowy pod takim hasłem zaprasza Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi. XVII Integracyjny Bal Karnawałowy odbędzie się 9 lutego bieżącego roku w hali sportowej przy ul. Nadbrzeżnej. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Czy jest ktoś, kto nie lubi balów? Zapewne, ale to zdecydowana mniejszość. Dla dzieci to po prostu okazja do nieskrępowanej zabawy. Organizatorzy Integracyjnego Balu Karnawałowego zadbali o szereg atrakcji. W programie znalazł się wybór króla i królowej balu, wybór Miss Baby sponsorów i mediów oraz liczne liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Jest jeszcze jedna atrakcja, wobec której żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. To 1000 lodów od braci Koralów!

Uczestnicy będą się bawić przy muzyce Zespołu Straży Granicznej w Nowym Sączu. Bezpłatne zaproszenia można odebrać przed wejściem na halę sportowo-widowiskową przy ul. Nadbrzeżnej w dniu imprezy. Wejście na bal tylko w zastępczym obuwiu sportowym. Początek imprezy – godz. 10:00.

Honorowy patronat nad imprezą obok prezydenta Nowego Sącza sprawują ordynariusz Diecezji Tarnowskiej ks. bp. Andrzej Jeż, wojewoda małopolski Józef Pilch, marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa, starosta nowosądecki Marek Pławiak, prezes Zarządu PFRON Robert Kwiatkowski i komendant KOSG w Nowym Sączu ppłk Stanisław Laciuga.

źródło : www.nowysacz.pl

Plakat bal 2017

Płynące z serca życzenia dla ks. bpa Andrzeja Jeża

Tarnów 28.XI.2012r.

Ekscelencja

Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej

Biskup Andrzej Jeż

Wasza Ekscelencjo!

Trzy lata temu, 28 listopada w naszym mieście odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Nowego Sącza, przyjęcie przez Waszą Eminencje sakry biskupiej. Od ponad roku możemy cieszyć się również faktu, że jak dobry ojciec pomagasz swoim diecezjanom przemieniać ich życie, pomnażając najważniejsze dobro każdego człowieka czyli świętość a także dbasz o dobro diecezji tarnowskiej. Miniony rok, Waszej pracy w diecezji pokazał że twoja posługa spotkała się z miłością oraz szacunkiem kapłanów oraz wiernych.

Najlepszymi życzeniami z tej okazji będą słowa bp. Wiktora Skworca wypowiedziane w dniu konsekracji ?Bądź znakiem miłości Chrystusa do każdego człowieka ? na chwałę Boga w Trójcy Świętej Jedynego? .

Niech dobry Bóg obdarzy Cię zdrowiem i nadal udziela Ci swego błogosławieństwa które niech pozostanie w Twoich kapłańskich dłoniach. Niechaj Matka Boża, wstawia się za Tobą u Boga, na dalsze lata biskupiego posługiwania.

Z wyrazami szacunku:

Artur Czernecki z rodziną